צהרון אילנות, יעניק לילדיכם מסגרת אישית ועוטפת, הרואה בכל ילדה וילד עולם ומלואו.  בדגש על ערכי חברות, נחישות, מודעות ואחריות, ניצור לילדיכם בית חם, מחנך ומחבק בשעות הצהרים. מטרתנו הראשונה במעלה היא לא לעצור התנהגות, אלא לשנות התנהגות. להקנות לילדים כלים שיסייעו להם להתמודד עם סיטואציות, לא רק ברגע נתון, אלא לאורך כל הדרך.

הצהרונים שלנו נבנים מאהבה ובאהבה, ולכן אנו מקפידים שכל פרט ופרט בהם יעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר:

הזנה איכותית

מדי יום, ייהנו ילדי צהרון אילנות ממזון איכותי ומוקפד. בתפריט המגוון שלנו תמצאו מדי יום מנת פחמימה, מנה עיקרית איכותית (ללא בשר מעובד), ירק מבושל ומגוון ירקות חתוכים. אנו דואגים שכל ילד ימצא בתפריט מזון העונה לטעמו ומספק עבורו בסיס בריאותי ומזין.

בנוסף, לארוחת ארבע, יקבלו הילדים כריך מלחם מלא, עם תקן "אפשרי בריא" ופרי משתנה.

צוות מקצועי

בכדי לעמוד במשימות החינוכיות שלנו, אנו מגייסים ומכשירים צוותים לעבודה עם ילדים מתוך שלושה מעגלי הנטוורקינג הקרובים אלינו ביותר ומתוך מאגר המורים והמדריכים המקצועיים העובדים עמנו במרכזי החוגים של קבוצת אילנות. הקריטריונים הראשונים שלנו לבחירת מדריכים, הינם יכולת מוכחת בעבודה עם ילדים ואמונה אמיתית באפשרות "להגיע" אל כל הילדים, באופן שיאפשר לקיים שיח מכבד עם הילדים, להציב גבולות, להעביר תכנים ולהוביל קבוצה עם יוזמה וראש גדול.

על כל צוות מדריכים מקצועי, מנצחים מנהלי הצהרונים המוכשרים שלנו, אשר נוכחים באופן יומיומי, לאורך כל שעות פעילות הצהרון. מתווים ומכוונים את הצהרון בהתאם ל"אני מאמין" שלנו, ומספקים מענה קבוע לצוות, להורים, ובעיקר, לילדים. וכל זאת, תוך חשיבות לחיבור ולשיתוף הפעולה עם צוות בית הספר ועם קהילת ההורים.

תוכן עשיר

בצהרון יהנו הילדים מתוכן איכותי ועשיר, הנכתב ומותאם במיוחד עבור צהרוני "אילנות". מדי חודש, יבחר נושא חודשי ערכי, ייחודי ומרתק, שילווה את החודש בדרך של חוויה, יצירה, משחק ושיח. בקייטנות, בחגים ובקיץ,  יבחר נושא קייטנה מקורי ומגוון, שילווה את הקייטנה כולה באווירה חגיגית ושוברת שגרה.

חוגים

אנו מציעים לילדי הצהרון 3 חוגים בשבוע לפחות! חוגי הצהרון נבחרים בקפידה, במטרה לקלוע לתחומי העניין ולטעמם של ילדי הצהרון. מתוך רצון לספק מגוון רחב של חוגים, אנו דואגים לשלב חוגי ספורט, חשיבה, אתגר, דמיון מודרך ויצירה. החוגים מועברים על-ידי מדריכים חיצוניים, מקצועיים בתחומם, השמים דגש על איכות וחוויה שישאירו זיכרון טוב לילדים ויתנו במה לעקרונות ההעצמה שלנו, לפיתוח השיח הכיתתי, להקשבה לחברים ולמתן במה לילדים נחבאים אל הכלים. 

באיזה בית ספר ילדכם לומד?

בחרו את בית הספר שלכם, על מנת להכיר את הצהרון המתקיים בו.

ארזים

לויטן יצחק 7, תל אביב - יפו

בית צורי

אליהו בית צורי 20, תל אביב - יפו

משה שרת

בית אל 45, תל אביב

יהודה המכבי

אנטיגונוס 6, תל אביב - יפו

יפה

יפה ירקוני

דוש 6, תל אביב - יפו

ביה״ס לאמנויות

לויד ג׳ורג 2, תל אביב - יפו

צמרות

השוהם 16, באר יעקב

אמירים

רחוב שוהם, באר יעקב.

אילן רמון לוגו

אילן רמון

רחוב שלמה בן יוסף 18, באר יעקב.

בראשית

רחוב הגולן 38, באר יעקב.

אילנות

רחוב שוהם, באר יעקב.

גן רווה

מושב מעיינות.

יצחק נבון

שביט 9, באר יעקב

סגירת תפריט