איש חינוך מזה 22 שנה, מורה בבתי ספר שונים בתל אביב, מפעיל מרכזי חוגים ומסגרות תכנית תל"ן בתחום המחשבים. תכנית תל"ן שתעבוד במהלך השנה בבית ספרכם ותשלב שיעורי מחשבים חווייתיים ומעשירים, בשעות הלימוד של בית הספר. אמיר עוסק מדי יום בהנחיה וליווי מקצועי של הצוות החינוכי ועבודה עם ילדי קבוצת אילנות.

amir

רואה חשבון, אחרי 15 שנות ניהול כספים ועסקים בינלאומיים, בחר לעשות הסבה ולהקדיש את מרצו וזמנו לחינוך. מזה 8 שנים, עוסק בחינוך ומלווה מקרוב את הצוותים שלנו וילדי הצהרונים. בין היתר, מפעיל תכנית מרתקת של "הרפתקה ממוחשבת" לחשיבה מקורית.

yochi

 

 

בכדי לעמוד במשימות החינוכיות שלנו, אנו מגייסים ומכשירים צוותים לעבודה עם ילדים מתוך שלושת מעגלי הנטוורקינג הקרובים אלינו ביותר ומתוך מאגר המורים והמדריכים המקצועיים העובדים עמנו במרכזי החוגים של קבוצת "אילנות". הקריטריונים הראשונים שלנו לבחירת מדריכים, הינם יכולת מוכחת בעבודה עם ילדים ואמונה אמיתית באפשרות "להגיע" אל כל הילדים, באופן שיאפשר לקיים שיח מכבד עם הילדים, להציב גבולות מתוך כבוד, להעביר תכנים ולהוביל קבוצה עם יוזמה וראש גדול.

על כל צוות מדריכים מקצועי, מנצחים מנהלי הצהרונים המוכשרים שלנו, אשר נוכחים באופן יומיומי, לאורך כל שעות פעילות הצהרון. מתווים ומכוונים את הצהרון בהתאם ל"אני מאמין" שלנו, ומספקים מענה קבוע לצוות, להורים, ובעיקר, לילדים. וכל זאת, תוך חשיבות לחיבור ולשיתוף הפעולה עם צוות בית הספר ועם קהילת ההורים.

סגירת תפריט